O nás

Prodej vozů

Prodej nových, referenčních i použitých vozů značek Škoda, Volkswagen, Kia a Audi.

Autopůjčovna

Společnost Autokomplex Olomouc s.r.o. se řadí mezi nejmodernější půjčovny v Olomouckém kraji. Nabízíme Vám pronájem jak osobních, tak užitkových vozidel, přičemž klademe velký důraz na poskytování nadstandardních a komplexních dopravních služeb v této oblasti. Nabízené vozy dosahují stáří maximálně šesti měsíců. Náš tým se skládá z profesionálů, kteří se dlouhodobě zabývají touto problematikou, proto můžeme velice rychle reagovat na Vaše potřeby a přání.

Nabízíme Vám vyšší úroveň služeb, než naše konkurence.

Operativní leasing

Naším cílem je poskytovat všechny formy operativního leasingu, zajistit mobilitu, vysoký standard a kvalitu nabízených služeb k všestranné spokojenosti zákazníků. Autokomplex Olomouc své služby staví na politice partnerské spolupráce a vzájemné péče.

Nabízíme vám maximální slevy na pořízení vozu, slevy na pojištění, slevy na servisní služby a použitý materiál. Průběžná obnova vozového parku bez potřeby vlastního kapitálu. Udržení vysokého standardu kvality vozového parku, optimalizaci nákladů na vozový park a zefektivnění jeho provozu.

Servis vozů

V našich autoservisech jsme připraveni poskytnout všem motoristům kvalitní servisní služby díky odborně proškolenému personálu, speciální diagnostice a originálním náhradním dílům či ND z prvovýroby.
Na všechny značky vozidel provádíme mechanické práce ( brzdy, tlumiče, spojky, výfuky,..), pneuservis, plnění klimatizace a dezinfekce klimatizace, inspekční prohlídky, sezónní kontroly vozidel i karosářské práce.

Bosch Servis

Kvalitní náhradní díly a autopříslušenství Bosch, diagnostické přístroje Bosch, VAS.
Znalosti a zkušenosti servisních odborníků.
Příprava a zajištění STK.

Ing. Hana Smutná
+420 725 825 513